Realitní servis

Realitní kancelář ALCANTARA CZ pracuje na základě Smlouvy o zprostředkování prodeje nemovitostí uzavřené s klientem. Odměna za zprostředkování prodeje/pronájmu nemovitosti je tak srozumitelná a předem známá.

Ve smyslu výše uzavřené Smlouvy zajistíme prodávajícímu tyto služby: 

  • Vypracování rezervační smlouvy, smlouvy o budoucí kupní smlouvě, kupních smluv včetně návrhu na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí, darovacích, nájemních a podnájemních smluv naší advokátní kanceláří
  • Vypracování znaleckých posudků a geometrického zaměření
  • Vyhotovení PENB - průkaz energetické náročnosti budovy dle vyhlášky č. 78/2013 Sb.
  • Převody členských práv a povinností k družstevním bytům
  • Financování koupě nemovitostí formou hypotéčních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření
  • Posoudíme nemovitost a nabídneme ji k prodeji či pronájmu za nejvyšší možnou tržní cenu dle aktuální situace na trhu s nemovitostmi
  • Prezentace a publikace nemovitostí na internetových serverech, osobní doporučení nabídky klientům z databáze RKProhlídky nemovitostí za účasti makléře
  • Součinnost při obstarání poptávané nemovitosti
  • Konzultace

GDPR

Zásady zpracování osobních údajů klientů ALCANTARA CZ se řídí nařízením Evropské unie č.2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (zkráceně "GDPR").

Klient uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem služeb realitní kanceláře a prohlašuje, že veškeré jím poskytnuté údaje jsou pravdivé. 

Realitní kancelář bude osobní údaje klienta zpracovávat v rozsahu, v jakém mu je klient poskytl osobně, telefonicky, emailem.  K osobním údajům klienta bude mít přístup majitel realitní kanceláře a jeho právník, případně  též třetí osoby, které poskytují vhodné záruky a jejichž zpracování splňuje všechny zákonné požadavky, které budou dostatečně chránit práva a osobní údaje klienta.

 

 

 

Rychlý kontakt

+420 602 509 439
+420 572 501 552
+420 604 209 816

Náš tip:
jižní Španělsko

Zvažujete investovat své peníze do koupi nemovitosti v zahraničí? Máte možnost výběru z široké nabídky vil, řadových domů a apartmánů na pobřeží Costa del Sol v jižním Španělsku.

Námi nabízené nemovitosti jsou situovány ve slunné Andalusii v okolí proslulého letoviska Marbella. Veškerý servis klientovi na místě včetně právních služeb za pomoci česky mluvícího makléře zaručen.