O nás

Na trh realitních služeb vstoupila ALCANTARA CZ  od r. 1997 jako zprostředkovatel prodeje/pronájmu domů a bytů na španělském pobřeží Costa del Sol

Postupem doby došlo k rozšíření předmětu činnosti ALCANTARA CZ na zprostředkování nákupu/prodeje/pronájmu nemovitostí  v České republice a to jak v Čechách tak na Moravě.

Na Moravě se zaměřujeme především na Zlínský kraj - Uherské Hradiště a okolí.  www.alcantara.cz

Sídlo kanceláře máme v Uherském Hradišti, Jiřího z Poděbrad 592

Právní služby spojené s realitní transakcí jsou zajištěny prostřednictvím advokáta  Mgr. Radomila Kožuského, MBA, www.kozusky.cz

Realitní služby poskytujeme v souladu s novelou Realitního zákona, pod č. zák. 190/2020 Sb., s účinnost platnosti novely zák. č. 39/2020 Sb. o realitním zprostředkování. Realitní kancelář má uzavřeny pojistné smlouvy pro případ odpovědnosti za újmu způsobenou poskytováním odborných služeb.

Za 28 let existence realítní kanceláře „ALCANTARA CZ“ jsme zajistili řadě spokojených klientů komplexní realitní a právní servis.

 

Rychlý kontakt

+420 602 509 439
+420 572 501 552
+420 604 209 816

Náš tip:
jižní Španělsko

Zvažujete investovat své peníze do koupi nemovitosti v zahraničí? Máte možnost výběru z široké nabídky vil, řadových domů a apartmánů na pobřeží Costa del Sol v jižním Španělsku.

Námi nabízené nemovitosti jsou situovány ve slunné Andalusii v okolí proslulého letoviska Marbella. Veškerý servis klientovi na místě včetně právních služeb za pomoci česky mluvícího makléře zaručen.